Maszyny komunalne, rolnicze, leśne i sadownicze
71 352 73 55
liwex@liwex.com.pl

Rębak do drewna MURENA

Urządzenie przeznaczone jest do zrębkowania odpadów drewnianych z produkcji stolarskiej i tartacznej oraz do zrębkowania gałęzi.

Wysokiej jakośc rębak do ciągnika

Wysoce wydajny rębak mocowany do ciągnika lub traktora, napędzany z wałka WOM. Urządzenie bardzo wytrzymałe, gwarantujące długą i niezawodną pracę nawet w trudnych warunkach. Rębak przeznaczony do ciecia gałęzi o średnicy do 10 cm.

Urządzenie szczególnie przydate w okresie wczesnowiosennych prac związanych z przycinaniem oraz wycinką w ogrodach, sadach oraz gospodarstwach rolnych. Oferowany rębak to doskonałe rozwiązanie, które pozwala rozwiązać problem dużych gabarytowo pozostałości w postaci ściętych gałęzi i krzewów.

Oferowany urządzenie rozdrabnia gałęzie i korę do postaci ścinek nie przekraczających wiekością 20 mm. Stała praca maszyny dzięki podłączeniu do napędu ciągnika umożliwia szybką i efektywną pracę. Wychodzące z rębaka zrębki, w łatwy sposób mogą być odporowadzane bezpośrednio na przyczepę.

Oferowane przez naszą firmę rębaki zaciągnikowe (na WOM) cieszą się uznaniem wśród ekip zajmujących się utrzymaniem terenów zielonych dla gmin, wśród rolników, sadowników oraz profesjonalnych ekip ogrodniczych.

 

PARAMETRY TECHNICZNE
Wysokość 1,4m
Szerokość 1,5m
Długość 1,9m
Waga 415kg
Silnik el. 7.5kW
Ilość noży roboczych 2 szt.
Ilość przeciwnoży 1 szt.
Wymiary otworu wejściowego 120x10mm
Max. rozmiar rozdrabnianego materiału 100x90mm
Wielkość zrębków  5-10mm