Maszyny komunalne, rolnicze, leśne i sadownicze
71 352 73 55
liwex@liwex.com.pl

Karczowniki - frezarki zaciągnikowe

galerie_139_pl_20160509032310Oferujemy Państwu karczownik zaciągnikowy (maszyna ta niekiedy określana jest jako frez do pni ciągnikowy). Karczowniki tego rodzaju podczas pracy pobieraja napęd z ciągnika za pośrednictwem wałka Odbioru Mocy (WOM).

* Wymagana moc ciągnika to 60 KM.

* Urządzenie jest montowane na trzypunktowym zawieszeniu.

Niewątpliwą zaletą tych karczowników (frezów do pni ciągnikowych) jest możliwość obsługi maszyny, nie tylko z zewnątrz ale i z kabiny ciągnika, dzięki zamontowanej „wędce” ze sterownikiem.

Podczas pracy, urządzenie frezuje pień ruchem posuwisto-zwrotnym (lewo-prawo), za pomocą ramienia sterowanego hydraulicznie.

Duża tarcza nożowa – 18 noży umożliwia szybką i wydajną pracę, a wysuwane nogi - umożliwiają pracę niwelatorem pni w trudnym terenie.

Do zalet oferowanych karczowników, zaliczyć należy także dobrą stabilność podczas pracy, co w znacznym stopniu przekłada się na komfort oraz szybkość wykonywanych prac. Maszyna jest bardzo dobrze wyważona.

Maszyna znajduje doskonałe zastosowanie zarówno przy mniejszych pracach ogrodowych, jak również podczas realizacji dużych prac ogrodniczo-komunalnych. Za sprawą dużej wytrzymałości i szybkości pracy, z całą pewnością jest to produkt godny polecenia.